respect

Mūsų paslaugos

NT tarpininkavimasNekilnojamojo turto tarpininkavimas

Nekilnojamojo turto pirkimas ar pardavimas - svarbus žingsnis kiekvieno mūsų gyvenime. Tokioje situacijoje geriausia išeitis - turėti patikimą ir profesionalų nekilnojamojo turto rinkos žinovą.

Išvykote į užsienį? Jūsų nekilnojamam turtui reikalinga nuolatinė ar laikina priežiūra? Reikalingas atstovavimas komunalinių ar kitų paslaugų tiekimo įmonėse, bendrijose? Perkate, parduodate, o gal ketinate išnuomoti savo nekilnojamąjį turtą? Domina nuomininkų ar kitokia priežiūra? - Mes visa tai atliksime Jums patogiomis sąlygomis ir Jums patogiu metu, informuosime apie esamą situaciją rinkoje bei vykdomų procesų eigą, pateiksime pageidavimų ar problemų sprendimo būdus. Turite žemės sklypą? Planuojate statyti savo svajonių namą? MB "Tavo tarpininkas" suras Jūsų regione patikimus architektus, statybininkus ar kitus reikalingus specialistus. PERKAME ŽEMĘ SUVALKIJOJE


Dokumentai/vertimai

Jums pageidaujant, galime tarpininkauti, tvarkantis įvairius dokumentus Lietuvoje, juos notariškai patvirtinant ar išverčiant į reikiamą užsienio kalbą. Glaudus bendradarbiavimas su šios srities specialistais leidžia kokybiškai atlikti įvairaus sudėtingumo ir pobūdžio vertimus. Išversime ne tik iš populiariausių, bet ir iš rečiau pasitaikančių kalbų bei sudetingų techninių, medicininių ar kitokio pobūdžio tekstų.

Padėsime susitvarkyti visą teisinę dokumentaciją, atstovausime Jus savivaldos įstaigose gaunant statybų leidimą ar tvarkant kitus su nekilnojamuoju turtu susijusius dokumentus.

 


Išvykusiųjų iš Lietuvos atstovavimas

Emigracija - šiandien viena iš aktualiausių problemų Lietuvoje. Tai didžiulis išbandymas ne tik Lietuvai, bet ir šalį paliekantiems jos piliečiams. Daugelis mūsų darbuotojų tiesiogiai yra susidūrę su emigracija. Žinome visas išvykusiųjų problemas ir suvokiame, kad niekam, o ypač valstybinėms įstaigoms Lietuvoje išvykusieji nerūpi, kad laiko ir žinių jiems patiems tvarkyti reikalus dažnai neužtenka. Deja, bet kuris grįžimas į Lietuvą gali kainuoti daugiau nei ta problema verta - ne tik bilietai, kitos kelionės išlaidos, bet ir praleista darbo savaitė, užsitęsus reikalams, padidina riziką netekti darbo vietos. Ir jokios garantijos, kad visi tikslai ir planai bus padaryti iki galo. Todėl, nusprendėme teikti paslaugas Jums, išvykusieji. Jeigu reikia - būti Jūsų asmeniniais asistentais ar įgaliotiniais Lietuvoje, kurie ne tik spręs problemas, bet ir pasirūpins, kad jų neatsirastų.

teisinės konsultacijos

Teisinės konsultacijos

Teikiame kokybiškas teisines paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Siekiame užtikrinti teisėtų lūkesčių apsaugą, garantuoti teikiamų paslaugų operatyvumą bei efektyvumą.

Turite laiku neatsiskaitančių skolininkų? Ketinate sudaryti sutartį ir norite išvengti „slidžių“ nuostatų? Įsigyjate ar parduodate nekilnojamąjį turtą? Iškilo problemų santuokoje? Tiesiog pasiklydote teisiniuose labirintuose ir ieškote tinkamo teisinio patarimo? Siūlome Jums iškilusių problemų sprendimą patikėti šios srities specialistams. Mes greitai ir kvalifikuotai galime padėti išspręsti visas Jums iškilusias teisines problemas!